Szolgáltatásaink nap mint nap biztosítják, hogy ügyfeleink termelési létesítményeiben világszerte minden zökkenőmentesen működjön. Megoldásokban gondolkodunk és a teljes folyamat során optimalizálunk - a tervezéstől a karbantartáson át, a korszerűsítésig és a digitalizálásig. A feldolgozóipar szolgáltatási specialistájaként tudjuk, hogy az emberek jelentik a különbséget. Tisztelet, csapatszellem és sokoldalúság jellemzi a munkavégzést a Leadec-nél. Büszkék vagyunk a munkánkra - több mint 23 000 különböző személyiség több mint 350 helyszínen, négy kontinensen, több mint 60 éve.

Job ID:  2750
Város:  BMW Debrecen
Kategória:  Épülettechnika/Létesítményüzemeltetés
Tapasztalat szintje:  Tapasztalt
Toborzó telefon:

FM mérnök (gépész)

Feladatok:

  • A szerződésben foglalt épületek teljeskörű üzemeltetése a megrendelő igényeinek és a vonatkozó előírásoknak megfelelően
  • Berendezések és rendszerek (pl. HVAC, épületgépészet) folyamatos ellenőrzése és karbantartása
  • A telephelyen található épületek átadás-átvételi folyamataiban való részvétel
  • Átadás-átvételi dokumentáció minőségi ellenőrzése
  • Folyamatokhoz tartozó eljárások meghatározása, kidolgozása a megrendelői igények és a vonatkozó standardok alapján
  • Kapcsolattartás a szolgáltatás elvégzéséhez szükséges szerződött partnerekkel, beszállítókkal, és a megrendelő képviselőivel
  • Megrendelői igények nyomon követése, átfutási idők optimalizálása
  • Alvállalkozói szerződések előkészítése, munkavégzésük ellenőrzése
  • Helyszíni bejárásokon való részvétel, hibalisták kezelése
  • Üzemeltetési és karbantartási dokumentáció elkészítése
  • Üzemeltetéshez szükséges tartalékalkatrész listák meghatározása
  • Technikai gázokkal, vegyi anyagokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Projekttervezésben és szervezésben való részvétel
  • Mérőszámok meghatározásában történő aktív részvétel
  • Műszaki/üzemeltetési kimutatások, nyilvántartások, riportok elkészítése
  • Teljesítési igazolások, számlázások nyomon követése, koordinálása
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása, folyamatoptimalizálás
  • Épületüzemeltetési állomány szakmai támogatása, oktatása
  • Szakmai oktatások szervezése, lebonyolítása

Elvárások:

  • Műszaki főiskolai/egyetemi végzettség (gépészmérnök)
  • Több éves (minimum 5 év) szakmai tapasztalat épületüzemeltetési területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen) + német előnyt jelent
  • Épületüzemeltetési jogszabályi ismeret
  • MS Office, SAP ismeret
  • Szolgáltatói és rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Juttatási csomag: az alapbéren felül mozgóbér, cafeteria, bejárás és hazautazási támogatás, dolgozói ajánló- és hűségprogram, szociális juttatások, vállalati rendezvények
  • Biztonság: egy nemzetközi, stabil hátterű vállalat biztonságát nyújtjuk, ahol nagy figyelmet fordítunk a magasszintű munkavédelmi követelményeknek való megfelelésre
  • Kihívások: változatos, izgalmas feladatokkal várjuk új kollégánkat
  • Karrier: fejlődési lehetőséget biztosítunk, képzések-továbbképzések támogatásával járulunk hozzá kollégáink ismereteinek bővítéséhez