Szolgáltatásaink nap mint nap biztosítják, hogy ügyfeleink termelési létesítményeiben világszerte minden zökkenőmentesen működjön. Megoldásokban gondolkodunk és a teljes folyamat során optimalizálunk - a tervezéstől a karbantartáson át, a korszerűsítésig és a digitalizálásig. A feldolgozóipar szolgáltatási specialistájaként tudjuk, hogy az emberek jelentik a különbséget. Tisztelet, csapatszellem és sokoldalúság jellemzi a munkavégzést a Leadec-nél. Büszkék vagyunk a munkánkra - több mint 23 000 különböző személyiség több mint 350 helyszínen, négy kontinensen, több mint 60 éve.

Job ID:  2552
Város:  Győr
Kategória:  Pénzügy
Tapasztalat szintje:  Tapasztalt
Toborzó telefon:

SSC AP Könyvelő

Feladatok:

  • Beérkező szállítói számlák tartalmi, formai és alaki ellenőrzése
  • Beszállítói számlák előkészítése a könyvelés számára
  • Beérkező számlák adminisztrációja, könyvelése a vállalatirányítási rendszerben és DMS-ben
  • Számlafolyamat - menedzsment: hiányos és hibás számlák nyomon követése, a workflow-k rövid határidőn belüli elindítása és sikeres lezárása
  • Az AP könyvelő csoporton belüli számlamenedzsment felügyelet, a hibás, illetve a hiányos számlák nyilvántartása, riportálása a vezető felé
  • Havi és éves záráshoz szükséges dokumentumok előkészítése, adatszolgálatás a zárási folyamatokhoz
  • Szoros együttműködés a központi számviteli részleggel, valamint a beszerzési területtel
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, felmerülő kérdéseik megválaszolása, hiányzó információk összegyűjtése

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú - gazdasági végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat, nemzetközi környezetben
  • Preferáltan SSC-ben szerzett munkatapasztalat előny
  • Magabiztos német nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • ERP rendszer használatában szerzett tapasztalat előny
  • MS office programok felhasználói szintű ismerete - kiemelten Excel és Word
  • Nagyfokú precizitás, pontosság, rugalmasság, terhelhetőség, kiemelkedő kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Juttatási csomag: az alapbéren felül mozgóbért és cafeteria-t kínálunk dolgozóinknak, a vidékről ingázóknak pedig bejárás támogatást biztosítunk
  • Biztonság: egy nemzetközi, stabil hátterű vállalat biztonságát nyújtjuk, ahol nagy figyelmet fordítunk a magasszintű munkavédelmi követelményeknek való megfelelésre
  • Kihívások: változatos, izgalmas feladatokkal várjuk új kollégánkat
  • Karrier: fejlődési lehetőséget biztosítunk, képzések-továbbképzések támogatásával járulunk hozzá kollégáink ismereteinek bővítéséhez