Szolgáltatásaink nap mint nap biztosítják, hogy ügyfeleink termelési létesítményeiben világszerte minden zökkenőmentesen működjön. Megoldásokban gondolkodunk és a teljes folyamat során optimalizálunk - a tervezéstől a karbantartáson át, a korszerűsítésig és a digitalizálásig. A feldolgozóipar szolgáltatási specialistájaként tudjuk, hogy az emberek jelentik a különbséget. Tisztelet, csapatszellem és sokoldalúság jellemzi a munkavégzést a Leadec-nél. Büszkék vagyunk a munkánkra - több mint 23 000 különböző személyiség több mint 350 helyszínen, négy kontinensen, több mint 60 éve.

Város:  Szeged
Kategória:  Épülettechnika/Létesítményüzemeltetés
Tapasztalat szintje:  Tapasztalt
Toborzó telefon:

Betanított takarító

Feladatok:

  • Munkaterület kézi és gépi takarítása, tisztántartása munkautasítás szerint
  • Vegyszerek rendeltetésszerű használata
  • Szemetesek ürítése
  • Kapcsolattartás a csoportvezetővel

Elvárások:

  • Végzettség: 8 általános
  • Udvarias kommunikáció
  • Munka-, baleset-, és tűzvédelmi szabályok betartása

Amit kínálunk:

  • Juttatási csomag: az alapbéren felül mozgóbér, cafeteria, bejárás- és hazautazási támogatás, dolgozói ajánló- és hűségprogram, szociális juttatások, vállalati rendezvények
  • Biztonság: egy nemzetközi, stabil hátterű vállalat biztonságát nyújtjuk, ahol nagy figyelmet fordítunk a magasszintű munkavédelmi követelményeknek való megfelelésre
  • Kihívások: változatos, izgalmas feladatokkal várjuk új kollégánkat
  • Karrier: fejlődési lehetőséget biztosítunk, képzések-továbbképzések támogatásával járulunk hozzá kollégáink ismereteinek bővítéséhez

2480