Każdego dnia nasze usługi zapewniają, że w zakładach produkcyjnych naszych klientów na całym świecie wszystko działa płynnie. Myślimy w kategoriach rozwiązań i optymalizujemy cały proces - od planowania do utrzymania ruchu, po modernizację i cyfryzację. Jako specjaliści od usług w branży produkcyjnej wiemy, że to ludzie robią różnicę. Szacunek, duch zespołowy i wszechstronność charakteryzują pracę w Leadec. Jesteśmy dumni z naszej pracy - ponad 23 000 różnych osobowości w ponad 350 lokalizacjach na czterech kontynentach od ponad 60 lat.

Miasto:  Zielona Góra
Kategoria:  Instalacja elektryczna i inżynieria elektryczna; M
Poziom doświadczenia:  specjalista
Telefon rekrutera:  694662002

Elektryk, Zielona Góra

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie wymaganego stanu technicznego i sprawności urządzeń na podległych obszarach
  • bieżąca konserwacja maszyn oraz urządzeń elektrycznych w zakładzie
  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • instalacja i podłączenia nowych urządzeń
  • obsługa stacji energetycznej
  • pomiary elektryczne po podłączeniach, pomiary okresowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • miejsce wykonywania pracy: Zielona Góra, ul. Słubicka 1
  • wynagrodzenie zasadnicze od 4500 zł brutto do 6500 zł brutto (w zależności od doświadczenia)
  • nagrodę miesięczną w wysokości 510 zł brutto za brak absencji chorobowej
  • 100 % finansowania szkoleń i kursów technicznych kierunkowych
  • ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich rodzin
  • pakiet medyczny za 1 zł + refundacja wizyt prywatnych do 500 zł kwartalnie
  • dofinansowanie do wypoczynku i do pakietu sportowego
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników
  • możliwość rozwoju zawodowego i budowania własnej ścieżki kariery
  • program rekomendacji pracowników
  • parking dla pracowników

Nasze oczekiwania:

  • uprawnienia elektryczne G1E do 1 kV
  • umiejętność czytania rysunków elektrycznych oraz dokumentacji technicznej
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 1 zmianowym zgodnie z harmonogramem

Mile widziane:

  • uprawnienia do obsługi podnośnika koszowego

2223